Kapat
Batarya Teknolojileri 98 0

ChargeWheel Kaliforniya’da 100 Enerji Römorkunun Devreye Alınacağını Açıkladı

ChargeWheel tarafından geliştirilen bu römork sadece bir yük taşımak için kullanılmıyor aynı zamanda bir enerji kaynağı olarak ta kullanılıyor. Enerji depolama birimi ve mobil şarj cihazı olarak kullanılan ChargeWheel römork 550 kWh enerji depolama kabiliyetine sahip.

2019 yılı sonuna kadar tüm dünyada 100 adet ChargeWheel enerji römorku satışı yapılacak. Aynı zamanda bu proje için 1 milyon dolarlık bir destek sözü de alındı. Bu römorklar ile DC şarjın gerekli olduğu yerlerde kullanıcıların ihtiyaçları karşılanacak. Acil durumda ise hızlı şarj sağlanabilecektir.

Kullanıcıların bu enerji römorklarından faydalanabilmesi için yıllık 99 dolar gibi bir fiyat ödemeleri gerekiyor. Daha çevreci ve sağlıklı olan bu uygulamaların kullanıcılara özgü paketleri de mevcut. Dileyen kullanıcı farklı paketleri satın alabilirler.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − eleven =