Kapat
Batarya Teknolojileri 136 0

Tesla Gigafactory 3 Güncellemesi: Çatı Konstrüksiyon ve Asfaltlama

Tesla’nın Shanghai Gigafactory’deki ilerleme devam ediyor ancak yeterince hızlı mı?

Hepimiz Teslanın yeni gigafactory inşaatını merak ediyoruz. Bu bağlamda yeni yeni videolar youtube kanallarına gelmeye başladı. Yeni bir videoda artık çatı kısmında çalışmaların devam ettiğini gösteriyor. Bu noktada, işçiler zamanlarının çoğunu yapının tepesini çerçevelemek ve çatının bölümlerini döşemeye başlıyor gibi görünmektedir.

Büyük yapının inşası birkaç ay önce başladığından ilerleme etkileyici. İnşaatın ilk aşamasını tamamlamak için 2019 Mayıs tarihine kadar olan Tesla’nın hızla çalışmaya devam etmesi gerekiyor. Bundan birkaç hafta sonra, otomobil üreticisi yeni binanın bazı bölgelerine araç üretim ekipmanı kurmayı planlıyor.

Şimdi size ilerleme videosunu sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir