Kapat

20.900 Km Tesla Model 3 Yolculuğu

EV Cannonball rekoru önemli birşey ama tek bir yolculuk bir yıl sürüyor.

Kyle Conner’ın (Specing Motoring) Tesla Model 3 EV Cannonball Run rekorunun bir ton olumlu ilgi ve kapsama çektiğini bildirmekten son derece mutluyuz. Yaklaşan bir podcast ve Conner ile röportajlar da dahil olmak üzere harika içerik.

Birkaç hafta önce yeni rekor koşusu hakkında ilk rapor veren bizdik. Aslında, İsviçre’den bir ailenin Model 3’teki önceki rekorunu kırmasından sadece birkaç gün sonra geldi. O zamandan beri, daha fazla bilgi ve bir resim galerisi ile bu makaleyi birkaç kez güncelledik.

Şimdi, Conner bize rekoru açıklayan bir “kendi” röportajı (video podcast) sunuyor. Bununla birlikte daha da ilginç olanı, inanılmaz 13.000 mil (20.900 km) Model 3 yolculuğuna çıkmamızı sağlıyor. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir