Kapat

2018 Tesla Model 3’te Jaws Of Life Demo’yu izleyin

Youtube’daki en ilginç paylaşımları bulmak için her zaman çok uğraşıyoruz. YouTube’da EA endüstrisi ile bağlantılı yüz binlerce video olmasa da kelimenin tam anlamıyla binlerce var. Üstelik bu rakam katlanarak artıyor.

2018 Tesla Model 3 ile ilgili bir “Jaws of Life” videosu, herkesin günlük görüntüleme için ilk tercihi olmayabilir. Bununla birlikte oldukça havalı ve kesinlikle benzersiz olduğunu düşünüyoruz.

Bilenler için, Kazalar, yangınlar ve ilk müdahalenin gerekli protokolü ve sonraki eylemleri söz konusu olduğunda, EV’lerle başa çıkmanın ICE araçlarından çok farklı olduğu açıkça görülüyor. Bu kötü bir şey değil ancak daha da dikkat isteyen bir konudur.

Şimdi sizleri video ile başbaşa bırakıyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − eleven =