Kapat

2019 Elektrikli Otomobil Kıyaslaması: Model S, LEAF, I-Pace, Ioniq, Zoe Mega-Test Videosu

Günümüzün Avustralya’daki en iyi elektrikli otomobilleri menzil kıyaslaması nasıl olur?

Car Advice’in işaret ettiği gibi, gerçek dünyadaki elektrikli otomobil yelpazesi hızlanıyor. Daha önce hiç 200 mil pil-elektrik aralığı olan çok çeşitli modeller görmemiştik. Buradaki en iyi kısım bu otomobillerin hepsinin farklı özellikler, çok yönlülük ve fiyat noktaları sunması. Sonunda, EA alıcılarının yapması gereken bazı seçimlerin olduğu bir zamana girmeye başladık.

Şimdi, önceliklerinizin bir listesini çıkarmak, rekabet etmek ve sizin için neyin en iyi olduğuna karar vermek için bu test videosunu sizlere sunuyoruz. Videodan sonra hangi aracı almak istediğinize karar verebileceğinizi düşünüyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =