Kapat

2019 Hyundai Kona Electric Tüketici Raporları

Tüketiciler sonunda Hyundai Kona ile test yaptılar ve bir raporlandırma gerçekleştirdiler. Şimdi sizlere bu raporlandırmayı sunacağız.

Consumer Reports (CR) çok fazla bilinmeyen bir raporlandırma kuruluşu. Çeşitli testler sonucunda tüketiciler için en doğru karar verilebilmesini amaçlamaktadırlar. Birçok ülkenin bu raporlandırma kuruluşunu bilmemesi son derece üzücü bir durum. Ancak nihayetinde Hyundai Kona ile ilgili veriler tarafımıza ulaşmaya başladı.

hyundai kona ile ilgili görsel sonucu

Consumer Reports (CR) tarafından beklenildiği gibi bazı şikayetler algılandı. Çekiş bakımından buzlu ve yağışlı anlarda sizlere zorluk çıkartabilir. Çok fazla çekiş gücü sayesinde konforma sorun yaşamanız muhtemeldir.

Ek olarak Hyundai Kona üzerinde bazı süsleme komponentleri çok gereksiz bulunuyor. Lüks bir otomobil olmamakla birlikte orta kesime hitap eden bir araçtır. Bu nedenle otomobilin fiyatını artıracak lüks komponentlerden kaçınılmalıdır.

hyundai kona ile ilgili görsel sonucu

Sınırlı üretimi ve yukarıdaki sayılan olumsuzluklar karşısında Consumer Reports tüketiciler tarafından Hyundai Kona’nın tercih edilmeyeceğini düşünüyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 8 =