Kapat

2019 Hyundai Kona Elektrikli Trim Karşılaştırması: SEL Vs Ultimate

Kona Electric’in kaide üstü döşeme seviyesi ile karşılaştırması nasıl olacak?

Baz 2019 Hyundai Kona Electric SEL, 36.950 $ ‘lık başlangıç ​​MSRP’sini taşıyor. Kullanılabilir iki trim seviyesi daha vardır: Sınırlı (41,400 dolar) ve Nihai (44,900 dolar). Spec Out Motoring, en üst düzey Ultimate modelindeki özelliklerle karşılaştırıldığında temel özelliklere derinlemesine bakıyor. 

YouTube’da Spec-Out Motoring üzerinden video açıklaması :

Kona Elektrik | SEL vs Ultimate

Kyle, ABD’de 8 bin dolarlık fiyat farkı için ne aldığınızı bulmak için Hyundai Kona EV’de taban ve maksimize trimi test ediyor.

İki düzenleme: Ultimate ayrıca kış aylarında harika olan ısıtmalı bir direksiyona sahiptir. Ayrıca, Ultimate bir radar sensörüne sahipken, SEL de yok. Bu, yaya tespiti ve adaptif cruise control sistemi için kullanılır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir