Kapat

2020 Chevy Bolt Birkaç Güncelleme Paketi ile Sunulacak

Kanadalı GM Filo rehberine göre, büyük bir Bolt EV geliştirmesi olmayacak.

Bolt sadece 2016 yılında kapsamlı bir güncelleme almıştır. Ekonomik ~ 250 mil elektrikli araçların şu anki çağına bu güncellemeler sayesinde ulaştı. Ancak o zamandan beri, EV piyasası önemli ölçüde değişti.

Birçoğu 2020’nin beraberinde Chevy Bolt için orta dönemli bir yenileme getireceğini ummuştu. Daha hızlı CCS şarj oranları, elektrikli koltuklar, iyileştirilmiş koltuk konforu, daha uzun menzil veya isteğe bağlı bir ısı pompası, zaten harika bir pakette mükemmel iyileştirmeler yapacaktır. Maalesef, yeni 2020 Kanadalı GM filo rehberi önümüzdeki model yılı için çok az şeyin değişeceğini gösteriyor gibi görünüyor.

Torque News, bu hafta oldukça iç içe geçmiş bir grup yükseltme ve birkaç silme raporunda bulundu. Cıvata EV yeni bir Oasis Blue renk seçeneği alacak. Aynı zamanda portakalın muzaffer dönüşünü de görecek. Cayenne Turuncu Metalik birinci sınıf boya yükseltme olarak satışa sunulacak. 

2019 yükseltmelerinin en önemli özelliği (?) Kesinlikle yeni Şok renk seçeneğinin tanıtılmasıydı. Maalesef tenis topu renkli elektrikli araba isteyenler için Shock artık kullanılamayacak.

Cıvata-EV-Şok

 

Küçük güncellemeler alıyor gibi görünen birkaç özellik var. Eski Surround Görüş Kamerası ve Arka Görüş KamerasıHD Surround Görüş Kamerası ve HD Arka Görüş Kamerasına yükseltildi. Kullanılabilir güvenlik özelliklerinde,  Otomatik Acil Durum Frenlemesi , Düşük Hız İleri Otomatik Frenlemenin yerini almaktadır.

Koyu gümüş ızgara seçeneği ortadan kalkıyor ve parlak siyah ızgara artık tüm boya seçeneklerinde standart.

Dolayısıyla, en azından 2021 model yılına kadar herhangi bir büyük değişiklik yapılmayacak gibi görünmektedir. Umarım yakında bir döngü ortası yenileme için büyük planları var. 2020 filo rehberinden hemen anlaşılmayan ek değişiklikler olması da mümkündür. Ama Chevrolet’ten son sözü beklememiz gerekecek.  

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × four =