Kapat

2020 Chevy Bolt EV İç Yenileme Seçeneğini Sunuyor

GM Authority’nin kaynakları, iç mekanın yenilenmesinde koltuk konforunun iyileştirileceğini söylüyor.

Geçen ay 2020 Chevy Bolt EV‘de otomobil üreticisinin resmi Kanada filo rehberi üzerinden ilk güncelleme haberini aldık. İlk bakışta, güncelleme küçük göründü. Bazı yeni boya seçenekleri ve mevcut özelliklere birkaç yükseltme mevcut idi. Bunun mümkün olduğunu belirttiğimiz halde, 2020 filo rehberinden hemen anlaşılmayan ek değişiklikler vardı.

Bu ayın başlarında Chevrolet, 2020 Bolt EV‘nin kabaca 6 kWh kapasite artışı sayesinde 21 mil menzil kazanacağını resmileştirdi. Bu kesinlikle hoş bir anons oldu ve Chevy Volt’in kullanım ömrü boyunca aldığı düzenli aralıklarla yapılan güncellemeleri hatırlatıyor.

Tabii ki, Chevy Bolt’un en yaygın şikayetleri menzile bağlı değil, şarj hızı, şarj konikliği ve iç koltuklar. Birçok işletme sahibi onları rahat bulurken, diğerleri koltukları çok dar ve bel desteği bulunmadığı için eleştirmişlerdir.

Bu sorunların 2020 model yılında ele alınmaması hayal kırıklığı yarattı. Neyse ki, GM Makamına konuşan kaynaklara göre yolda olumlu haberler var.

2021 model yılı için gerçek çevrim ortası yenileme geliyor. Bu raporun genel iç yapı kalitesinde ve en önemlisi koltuk konforunda iyileştirmeler içereceği bildiriliyor. Güncellemelerin Chevy’nin bir sonraki elektrikli geçişi olan Bolt EUV ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

2021 model yılının şarj hızlarında mı yoksa şarj konikliğinde mi geliştirileceği hakkında henüz bir kelime yok. Ancak, Electrify America ağının ve 150 kW şarj istasyonlarının genişlemesi, maksimum şarj oranına yükseltmeyi mümkün kılıyor. 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »