Kapat

2020 Kia e-Soul Bugüne Kadarki En Havalı Elektrikli Otomobillerden Biri Olabilir

Kia yeniden tasarlanan Soul EV’yi etkilemek için yapılmış gibi görünüyor.

Ne yazık ki, 2020 Kia Soul EV daha önce beklendiği gibi kıyılarımıza girmeyecek. Önümüzdeki seneye kadar ABD’ye gitmesi pek mümkün olmayacak. Ancak, bazı pazarlarda çoktan piyasaya sürüldü. Bu durumun tek olumlu kısmı, taşkınların yeni bilgiler ve incelemeler konusunda açılmaya başlamasıdır.

Yeni Soul EV’nin Kuzey Amerika’ya hemen gelmemesi şaşırtıcı değil. Kompakt elektrikli geçişin şu anki üretimi yalnızca ABD’de belirli pazarlarda satılmakta ve Kia kısa süre önce  kıyılarımızda oldukça benzer ve sınırlı sayıda üretilen ve satılan tamamen yeni Niro EV geçişini başlattı .

Her halükarda, 2020 Soul EV’yi birbirinden ayıran nedir? Bu kadar havalı yapan ne? YouTuber İrlanda’nın en iyi otomobil inceleme kanalından Bob Flavin bize çok düşük puan veriyor.

Videoyu izleyin ve ardından aşağıdaki yorum bölümündeki tamamen yeni e-Soul hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin.

Kablosuz video Açıklama Bob Flavin (Sonraki Dişli) YouTube’da:

Kia E-Soul 64kw ilk sürücü yorumu | Bu, henüz en iyi EV mi?

Koreli Kia firması E-Niro ile İrlanda pazarına iki yeni otomobil çıkardı ve bu incelemede E-Soul.

E-Niro’yu başka bir videoda test edeceğim ancak şimdilik E-Soul, EV’lerin piyasadaki en havalı sıfatıyla oy kullandı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − five =