Kapat

2020 Kia Soul EV Uzun Menzilli Test Sürüşü İncelemesi (Video)

Bu sağlam ve son derece pratik bir EV teklifi gibi görünüyor.

Bugünün bayilerinden bazıları oldukça aktif ve popüler YouTube kanallarına sahip. Heck, bugünlerde her şey için bir YouTube kanalı varmış gibi görünüyor. Otomobil satın alma açısından, müşterilerin zamanından önce araçları görmesine ve bazen de satıcıya bir gezi yapmadan önce otomobilin derinlemesine bir video incelemesine bile göz atmasına yardımcı olduğu için bu sağlam bir fikirdir.

Ontario, Kanada’daki Brantford Kia otomobilleriyle ilgili çok sayıda video incelemesinin yanı sıra diğer benzersiz içeriklere de sahiptir. En son videosu 2020 Kia Soul EV’ye odaklanıyor. Özellikle, Soul EV Sınırlı Uzun Menzilli modelini sürüş testi yapıyorlar .

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir