Kapat

2020 Mercedes-Benz EQC Los Angeles’taki İlk Resmi Test Sürüşü

Ve işte burada, önümüzdeki 2020 Mercedes-Benz EQC tüm görkemiyle.

Yaklaşan elektrikli Mercedes-Benz EQC hakkında yeni raporlar için kendinizi hazırlayın. Başlamak için, otomobil üreticisinin Kaliforniya Los Angeles sokaklarında gerçekleşen ilk resmi EQC test sürüşünü sergileyen kendi videomuzu (yukarıdaki) paylaşıyoruz.

YouTube’daki Mercedes-Benz üzerinden video açıklaması :

Mercedes-Benz EQC (2019): LA’da Test Sürüşü

[EQC 400 4MATİK: Stromverbrauch kombiniert: 20,8 – 19,7 kWh / 100 km; CO₂-Emisyonen kombiniert: 0 g / km. *] 

Tamamen yeni Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC (2019) ‘e atlayın ve ev sahibi Felix Smith’in sizi Los Angeles, California sokaklarında bir tura çıkarmasına izin verin. Bu ilk gerçek EQC test sürüşünde, aracı adım adım izledik. İşte burada – neredeyse – Mercedes-Benz’in ilk elektrikli SUV’unun özellikleri ve detayları ve hareketliliğin elektrik geleceği hakkındaki fikrimiz hakkında bilmek isteyebileceğiniz her şey.

EQC 400 4MATIC’in iki elektrik motoru, sadece 5.1 saniyede 0 – 100 km/s sürat koşusu için iyi olan 410 PS üretir. Fakat bu araçta kendinden çok daha fazlası var. Bu yüzden aracın farklı dış hatları, toparlanma gibi teknik özellikleri ve jest kontrollü entegre MBUX sistemi hakkında da konuşuyoruz. Dahası, otomobilin kendine özgü tasarımını, beş farklı sürüş modunu, şarj seçeneklerini iyice inceledik ve size EQC’nin sürüş menzili gibi gerçekleri ve rakamları veriyoruz.

Şimdi bir test sürüşü yapmak ister misin?

Elektrik tadını çıkarın!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir