Kapat

2020 Polestar 2 İsteğe Bağlı Performans Paketi Sunacak

Sadece bu Tesla ile rekabet edecekse anlamlıdır.

Autoblog tarafından yayınlanan bir rapora göre gelişmiş araç süspansiyon sistemleri geliştiren bir İsveç firması olan Ohlins, yaklaşan 2020 Polestar 2 akülü elektrikli otomobil için ayarlanabilir şoklar sağlayacağını açıkladı. Ayrıca, raporda, şirketin şokların özellikle Polestar 2 performans paketi için olduğunu paylaştığı bildirildi.

Ohlins, Polestar’ın mühendisliğe yardım ettiği diğer Volvo otomobillerinin yanı sıra , Volvo S60 T8 için süspansiyon parçaları ve sistemler üretti. Şokların yanı sıra, Polestar 2 performans paketi çok yönlü olacak. Bu bir performans paketi genellikle yalnızca yükseltilmiş şoklardan oluşmadığından mantıklıdır.

Autoblog, ek detayları almak için Polestar ile irtibata geçti. Şirket, paketin aşağıdakileri içerdiğini paylaştı:

“… daha güçlü Brembo frenler, daha sert lastikler, dövme jantlar ve sarı emniyet kemerleri gibi bazı Polestar döşeme parçaları …”

Bununla birlikte, Polestar yukarıdaki bilgilerden haberdar olurken, daha spesifik özellikleri açıklamadı. Bu nedenle, resmi fiyatlandırma, lastik markası, lastik ebadı ve fren ebadı ile ilgili detayları beklemek zorunda kalacağız. Polestar temsilcisi Autoblog’a paketin 5.000 $ civarında gelmesi gerektiğini söyledi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + eleven =