Kapat

2020 Renault Zoe Neredeyse 30 Casus Çekim Yakalandı

Bilinen tasarıma rağmen, ciltte bazı değişiklikler var.

Peugeot e-208 ve yoğun bir şekilde ilgili olan Opel Corsa-e’nin ortaya çıkmasıyla, küçük EV segmentindeki savaşın Avrupa’da ısınıyor olduğunu söylemek doğru olacak, özellikle de VW ile ID.3 için sipariş alınmaya başlamasıyla. Daha küçük bir şey mi arıyorsunuz? Skoda az önce tamamen elektrikli bir Citigo başlattı ve SEAT, her ikisi de Volkswagen e- up’un abla modeli olarak Mii ile aynı şeyi yaptı! Renault, şu anda ikinci kuşak Zoe’ye son rötuşları koydukları için zaman kaybetmiyor.

Ağır kamuflajlara rağmen, orijinal Zoe yaklaşık yedi yıl önce piyasaya sürülmüş olsa bile stil daha da aynı olacak gibi görünüyor, Renault tamamen yeni bir görünümle çıkmayacak. Şirketin tasarım patronu Laurens van den Acker’ı göz önünde bulundurması şaşırtıcı değil, birkaç ay önce bir sonraki Zoe’nin “sıfırdan yeni bir arabadan ziyade ağır faz iki tasarım” olacağını açıkladı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir