Kapat

2020 Yılında Piyasaya Sürülecek En İyi 10 Elektrikli Arabaya Bakalım: Video

2020, heyecan verici bir yıl olacak şekilde şekilleniyor.

2020 – ya da en azından gelecek iki yıl ya da öylesine – yeni çıkarılan elektrikli araçlara gelince bugüne kadar gördüğümüz en büyük dalgalanma olabileceğine dair bir şüphe yok.

Çok sayıda eski otomobil üreticisi ve bazı yeni giren şirketler, çoğu pilli araçlar olacak olan EV’leri açıkladı. Daha da heyecan verici olanı, listede artan sayıda kamyonet ve elektrikli SUV bulunması.

YouTube’da Tinkering Thomas aracılığıyla video açıklaması :

2020 Gelecek TOP Elektrikli Araçlar

2020, özellikle akülü modeller olmak üzere yeni araçların piyasaya sürüldüğü en heyecanlı yıl olacak.

Gelecek Elektrikli Kamyon Karşılaştırma: https://youtu.be/IWBYgWi0HBY

Otomotiv üreticilerinin serbest bırakabileceği yeni yasalar ve düzenlemeler getiren daha fazla sayıda ülke ile şimdi Porsche, Audi, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Aston Martin, Fisker, Volvo (Polestar), Nissan, Honda, Tesla, Rivian, Bollinger, Mini, Smart, Toyota, Kia, Volkswagen, Land Rover, Subaru, Hyundai ve diğerleri 2020 model yılı için sıfır emisyonlu tüm araçları ortaya çıkarıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir