Kapat

2021 Infiniti Qs Inspiration Elektrikli Hiper Otomobil

2019 Şangay Otomobil Fuarı’nda Infiniti , “gelecek için elektrikli spor sedan” olarak tanımlanan yeni Qs Inspiration konseptini  açıklayacak .

Otomobil, tüm Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance tarafından kullanılacağını düşündüğümüz elektrikli güç aktarma organlarını barındırmak için özel olarak geliştirilen tamamen yeni ve esnek bir mimariye dayanacak.

2021 Infiniti Qs Inspiration ile ilgili görsel sonucu

“Konsept, gelecek elektrifikasyon dönemi için spor sedan formatı üzerine yeni bir bakış açısı sunuyor ve yaklaşmakta olan bir INFINITI üretim modelini ön görüyor.

INFINITI’nin DNA’sını kullanan Qs Inspiration, INFINITI’nin Japonya’nın sanat ve modern mimarisinden esinlenerek gelecekteki elektrikli araçlar için yeni form dilini doğruladı. İç kısımda, minimalist kabin çarpıcı sanat eserlerini ve işçiliği bir araya getiriyor ve iki farklı bölgeye sahip – sürücünün ilgisini çekmek için tasarlanmış dağınık bir kokpit ve cömert iç mekandan en iyi şekilde yararlanan rahat bir yolcu bölgesi.

INFINITI, 1989 yılında çığır açan tasarım, motor ve müşteri deneyimi ile teknoloji yüklü Q45 sedanını ortaya koydu. Otuz yıl sonra, marka bir başka çığır açan sedan sunacak. ”

Üretim planı olara 2021 yılında üç yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Reuters’e göre , dünyanın en büyük EA pazarı olan Çin’de üretilecek .

2021 Infiniti Qs Inspiration ile ilgili görsel sonucu

Bu yılın başlarında Infiniti, 2020’de Asya ve Kuzey Amerika’ya odaklanarak Avrupa’dan emekli olacağını açıkladı. Nissan’ın lüks markası Rusya ve Orta Doğu’da kalacak. Özellikle Q30 ve QX30 üretiminin 2019 ortasında sona ereceği İngiltere için acı verici olacak.

2021 Infiniti Qs Inspiration ile ilgili görsel sonucu

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × three =