Kapat

30 Saniye İçinde Gitti: Bir Tesla Modelinin Saniyede Çalınmasını İzleyin

Tesla araçlarının çalınmasının zor olduğunu düşündük.

Tesla araçlarının diğer arabalara göre çalmak için zor olduğu söyleniyor. Tesla bir yazılım şirketi olduğu için bir otomobil üreticisi olduğu için bu mantıklı geliyor. Buna ek olarak, şirket zamanla sorunları çözmek için büyük önlemler aldı.

Ne olursa olsun bir araba çalmak tamamen yetenek işidir. Yukarıdaki videodan görebileceğiniz gibi, Londra’daki bu hırsızlar saniyeler içinde bir Model S‘in kilidini açar ve sonra onu götürürler.

YouTube’da Newsflare aracılığıyla Video Açıklaması :

Hırsızlar 30 saniye içinde 90.000 £ Tesla çalmak için anahtarsız hack kullanırken yakalandı.

İngiltere’deki soyguncular 21 Ağustos Çarşamba sabahı bir 2019 Tesla’yı çaldıklarında (90.000 £ ‘dan fazla değere sahip) 30 saniyeden kısa bir sürede, arabaları çalmak için daha yaygın olarak kullanılan anahtarsız bir hack kullanarak şok edici anlar yaşattı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir