Kapat

83 Yaşındaki Büyükanne Buick’e Veda Ediyor, Tesla Model 3’e Merhaba Der

Büyükannen bir model 3 e mi sahip?

YouTube kanalı Tesla Raj, çok güzel bir Tesla sahibiyle birlikte oturacak kadar şanslıydı . Eileen kısa süre önce, öncelikle Buick darbelerine sahip olan onlarca yılın Model 3’ünü teslim aldı . Böylece Raj geçişi neden yaptığını öğrenmek istedi. 

Eileen’in önceki arabası (1991 Buick Riviera) çok uzun zamandır istikrarlı bir arkadaştı, ancak parça almakta zorlanıyordu. İlk planı, bu konsept otomobilin üretime geçmesi durumunda, arabanın 2 kapılı Buick Avista ile değiştirilmesiydi. Ancak küçük otomobillerin satışları düşerken, Buick sonuçta bir üretim modeline geçti. 

YouTube’da Tesla Raj aracılığıyla video açıklaması :

Eileen 83 yaşında ve ilk elektrikli arabasını aldı: Tesla Model 3! Bu röportajda kaç yıl sürdüğü, sahip olduğu tüm araçları ve neden Tesla ile birlikte gittiğini ve Tesla’yı neden sevdiğini anlatıyor. Eileen’dan unutulmaz alıntılar

“Tesla’mı satacağımı ve bir benzin arabasına geri döneceğimi sanmıyorum.”

“Onu seviyorum, sevdiğimi söylemeliyim, yapıyorum!”

“Sürmek bir zevk.”

“Deneyin … beğeneceksiniz”

“Kalkarken herkesi geride bırakıyorsun.”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir