Kapat

Alex On Autos Bütçe Savaşı: Kia Niro EV Vs Nissan Leaf

Bütçesinde fantastik bir EV arayanlar için bu iki yarışmacı dikkatini hak ediyor.

Sonunda, EV müşterilerin aslında çok sayıda çekici EV ile ilgili bir karar vermek zorunda kalabilecekleri yeni bir çağa girdiğimizi söyleyebiliriz. Tabii ki, her zaman bir soru akıllarda mevcur; kullanılabilirlik; ama umarım o zamanla değişecektir.

Buradaki nokta, Nissan LEAF ve Kia Niro EV de dahil olmak üzere birçok fantastik elektrikli otomobilin piyasaya sürülmesi ve yakında daha pek çok şeyin devreye girmesi. Peki nasıl karar vereceğiz?

Her halükarda, Alex Dykes her zamanki gibi gerçekten bu şekilde nitty’e dalmış bir yıldız işi yapıyor. Video paylaşımına göz atın ve bize yorum bölümünde genel düşüncenizi bırakın. 

YouTube’daki Alex On Autos video açıklaması :

Bütçe EV Savaşı | Kia Niro EV vs Nissan Leaf

Yakında ortaya çıkan yeni 200+ mil Leaf Plus ile ilgili tam bir gözden geçirme, ancak ilk olarak, Leaf’in genel olarak Amerika’daki en yeni EV: yeni Kia Niro EV ile karşılaştırmasından bahsedelim. Her iki taraftaki artı ve eksiler ile hangisini seçerdiniz?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + sixteen =