Kapat

Alex Otomobil Bütçe Savaşında: Tesla Model 3 – LEAF Plus & Niro EV

Elektrikli Otomobiller için Fiyatlar neye göre değişiyor?

Tesla Model 3, Nissan LEAF Plus ve Kia Niro EV’yi karşılaştırmak için Autos’taki Alex’ten daha iyi kim var ? Bu üç kıyasa göre bugün mevcut olan yeni “bütçe” EV teklifleri söz konusu olduğunda en iyisini hangisidir? Hepsi çok farklı ama EV müşterileri her birini düşünüyor ve nihai bir karara nasıl varacağınızı merak ediyor olabilir.

YouTube’daki Autos’taki Alex üzerinden video açıklaması :

Tesla ve Nissan – Kia | Yeni “Bütçe” EV’leri Karşılaştırıldı!

Bu video için en son üç uzun menzilli EV’i 40.000 $ ‘ın altına aldım: yeni Leaf Plus, Niro EV ve elbette uzun zamandır beklenen Model 3 Standard Range [artı]. Tesla’nın marka değeri terazileri aşıyor, Leaf muazzam bir kargo alanına sahip ve Kia uzun standart garantiyle geri dönüyor. Hangisi kazanan olacak? Şaşırmış olabilirsin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir