Kapat

Aptera’nın “Asla Şarj Etme” Solar Özelliği Standart Olacak

Aptera kendine güveniyor.

Aptera tarafından sunulan güneş panelli uçan elektrikli araç fikrinin rafa kaldırıldığına dair haberler ortaya çıkmaya başladı ancak Aptera bu haberleri yalanları ve yeni fikirler ile karşımıza çıktı.

Firma solar sistemine güveniyor ve asla şarj etme adı altında yeni bir slogan ile kullanıcılar karşısına çıkıyor. Ayrıca araçların nasıl görüneceğine dair bir resim galerisi de yayınladı.

Aptera ilginç tasarımı ile dikkatleri üzerine çekti. Montaj alanında bulunan güneş panelleri ile de yaklaşık olarak 68 km menzil gerçekleştirebiliyor.

Asla şarj etme özelliği ile şirket web sayfasında buna yer vermiş ve fiyatlandırmayı yapmıştır. Şirket şimdiden 330.000 dolardan daha fazlasına ulaştı. Üretime başlamak için ise yaklaşık 20 milyon dolara ihtiyacı var.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir