Kapat

Artık Kaçış Yok Sentry Mode Sizleri Takip Ediyor

Artık esrarengiz bir vuruş yok ve Tesla Sentry Mode izliyor.

Bazı insanlar Tesla’nın bazı teknik özelliklerinin “aldatıcı” olduğunu düşünüyor. Bu, osuruk ya da romantizm modu gibi bir kaç aptalca özellik hakkında kesinlikle söylenebilir olsa da, Tesla’nın sunduğu güncellemelerin çoğu oldukça faydalı oldu. En iyi bölüm, bu güncellemeler ücretsiz olarak ve sık sık havadan geliyor. Henüz gelmemiş olan güncellemelerin bolluğunu hayal edemiyoruz.

Tesla’nın Nöbetçi Modu, Autopilot kameralarını kullanarak arabanın üzerinde “izler” . Etkinleştirilmişse sizi uyarması ve ayrıca olayları kaydetmesi için ayarlayabilirsiniz. Nöbetçi Modu devreye girdiğinde, Bach’ın D Minor’daki “Toccata ve Fugue” oyunlarını maksimum ses seviyesinde çalar. Tabii ki, bu sadece hırsızları engellemekle kalmıyor, aynı zamanda izleyicilerin de dikkatini çekiyor.

YouTube’da Teslacam aracılığıyla Video Açıklaması :

Tesla Sentry modu Milwaukee’de kayıt halindeydi

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir