Kapat

Aston Martin RapidE Elektrikli Otomobil Konsepti

Aston Martin’in 104 yıllık tarihindeki ilk elektrikli otomobil RapidE olacak. Elektrikli araçtan sadece 155 adet üretilecek ve ilk müşterileri 2019’da RapidE’yi teslim alacak. Bir elektrikli Aston’un nasıl hissettiğini ve nasıl ses çıkardığını görmek için, Auto Express’e markanın RapidE konsept otomobiline daha yakından bakıldı.

Aston Martin RapidE ile ilgili görsel sonucu

Williams Advanced Engineering’in teknik bilgisi ile geliştirilen burada gördüğünüz RapidE, bitmiş modelin nasıl süreceğini veya hatta nasıl görüneceğini göstermiyor. Aston, ‘kavramın kanıtı’ olduğunu söylüyor – markanın elektrifikasyon konusunda ciddi olduğunu gösterme niyetinin bir ifadesi. Aslında bir elektrik Aston’uyla ilgili ilk tartışmalar neredeyse üç yıl önce yapıldı.

Aston Martin RapidE ile ilgili görsel sonucu

Üretim modeli ile ilgili nihai teknik özellikler ve teknik detaylar gelecek yılın başlarında verilecek, ancak Aston’un 321 kmlik bir ‘gerçek dünya’ aralığını, 0-100 km/s hıza 4 saniyeden daha kısa sürede ulaşması harika bir durum . Arkadan çekişli olacak ve mevcut V12 Rapide S’den üstün değerlere sahip olacak.

Ä°lgili resim

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »