Kapat

Atlis XT Elektrikli Kamyonet: Bildiğimiz Her Şey – Menzil, Teknik Özellikleri, Daha Fazlası

HER ŞEY PICKUP KAMYON OLMALIDIR

XT Pickup, bir kamyonda beklediğiniz her şeydir: sağlam, dayanıklı, en zorlu koşullarda bile performans gösterebilir. Ayrıca yolcu konforunu, depolamayı ve kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. % 100 elektrikli Atlis XT ile tanışın.

STANDART ÖZELLİKLER

ABD’de KURULDU

4-HER BİR TEKERLEKTE BAĞIMSIZ TRAKSİYON MOTORLARI

4-TEKERLEK BAĞIMSIZ SÜSPANSİYON

TÜM ARAÇLAR AXLE BAŞI TEK HIZLI DİŞLİ KUTUSU İLE GELİR

MASİF ÖN-KAMYON DEPOLAMA

DİNAMİK YÜK KONTROLÜ İLE GELİŞMİŞ REGENERATİF FREN

SPREY-BEDLINER

Kamyonet yapılandırma ve satın alma yöntemimizde devrim yapma misyonundayız. Paketlere ve sınıflara elveda deyin. XT Kamyonetinizi satın aldığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılayan araç özelliklerini ve yeteneklerini seçin.

ŞARJ + PİL ARALIĞI

Meşgul programları olan ve en az aksama süresi boyunca devam etmesi gerekenler için hızlı şarj aracı. En iyi performans için aracınızı bir Atlis Motorlu Araçlar Gelişmiş Şarj istasyonunda şarj edin. Sadece 15 dakika sürer. Veya seçtiğiniz başka bir şarj istasyonuna bağlanmayı seçin.

Sürüş mesafenizi seçin: 300 mil, 400 mil veya 500 mil. Tüm menziller, kargo veya römork ağırlıkları olmayan, boş bir kamyona dayanmaktadır.

İÇİNDEN SEÇMEK:

300 MİL ARALIĞI

400 MİL ARALIĞI

500 MİL ARALIĞI

VERİM. GÜÇLENDİRİLMİŞ.

Araç yükünü ayarlayan dinamik sönümleme özelliklerine sahip benzersiz bir havalı yaylı süspansiyon tasarımı kullanıyoruz. Bu, her zaman tutarlı ve konforlu bir deneyim sunmamızı sağlar. Nihai yetenekler ve seçenekler değişiklik gösterecektir. 65 mil (her iki versiyonda da) korurken % 6 dereceli 35.000 lb GCWR çekebilen bir araç tasarlıyoruz.

Tek arka tekerlek (SRW) ve Çift arka tekerlek (DRW veya ikili) seçenekleri mevcuttur.

120 MPH ÜST HIZ

5 sn 0-60 MPH

MAX GCWR’de 18 sn 0-60 MPH

DORSE VURGULAMASI KAPASİTELERİ (lbs):

5.000 10.000 15.000 20.000

Beşinci TEKERLEK (lbs GCWR):

10.000 25.000 15.000 30.000 20.000 35.000

PAYLOAD KAPASİTELERİ (lbs)

1.000 2.000 3.500 5.000

İLERİ TRAKSİYON KONTROLÜ

Piyasadaki en iyi çekiş kontrolünün keyfini çıkarın. XT Pickup, bağımsız olarak her bir tekerleğe doğrudan tahrikli dört bağımsız tahrik motorundan faydalanarak, her bir tekerleğe verilen güç dağıtımını ve frenlemeyi kontrol eder.

MEVCUT SÜSPANSİYON SEÇENEKLERİ

Hava yayları ve bağımsız bir arka süspansiyonla, Atlis Motorlu Taşıtlar, ağır yüklerin uygun şekilde dengelenmesini sağlarken, sürüş konforunda da en üst düzeyde yardımcı olur.

Standart: Dinamik yük sönümlemeli ve 12 inç yerden yükseklik özelliğine sahip hava yayı

İsteğe bağlı: 15 inç yerden yükseklik ile off-road uzun seyahat süspansiyonu * Yüksek çekme ve taşıma kapasitesi seçenekleri ile kullanılamayan off-road uzun sürüş süspansiyonu

ÖN KARGO

XT Pickup, bugüne kadarki en büyük kullanılabilir ön bagaj depolama alanını sunar. İki büyük valizi, yiyeceklerinizi, alet kutularınızı ve daha fazlasını kullanma kapasitesine sahiptir. Havalı yaylar ve bağımsız ön süspansiyon ile, XT Pickup, hareket halindeyken düz dururken kolay yükleme ve boşaltma için alçalır.

Geleneksel kanat aynalarını değiştiren yan kameralarla, Atlis XT, çevrenizin tam kontrolünde kalmanıza izin veren üstün görüş açılarına sahiptir.

Direksiyonunuzun her iki tarafındaki ekranlarda, ekranlar büyüktür ve yüksek kalitede video beslemesi sağlar.

STANDART SÜRÜŞ YARDIM KAMERALARI

Yan dikiz aynası sürücüsü yardımı Köşe tepe noktası olan yedek kamera

Treyler bağlantı yardım kamerası

Beşinci tekerlek ve boynu kanca bağlantısı kamera yardımcı

Park yardımı için öne bakan kamera

ÖZEL GELİŞTİRME

Seviye 5 özerk araç yeteneklerine ulaşana kadar, otonom araç yeteneklerimize devam eden güncellemeler sağlayacağız.

Standart: Uyarlanabilir hız sabitleyici ile seviye 1 sürücü yardımı.

İsteğe bağlı: Gelişmiş adaptif seyir ile birlikte park ve şerit tutma yardımı.

Gelecek: Gelişmiş özerk yetenekler

TOPLAM KONTROL

Merkeze monte edilmiş bir dijital dokunmatik ekran, araç ayarları, ısıtma ve soğutma ve Apple Carplay ve Android Auto ile bilgi ve eğlence için bir merkez görevi görecek. Hızlı komutlar vermek ve ayarları hızlıca değiştirmek için fiziksel döner düğmesini kullanın.

Çizgi enstrümantasyonu, standart sürücü yardım kameralarından gelen canlı video yayınları dahil olmak üzere tüm canlı araç bilgilerini gösteren çok parçalı bir dijital dokunmatik ekran olacaktır.

Tekerleğin arkasındaki benzersiz UI, kullanıcının tam kontrolde olmasını sağlar ve çeşitli kişiselleştirmelere izin verir. Bu, istediğiniz bir estetiği oluşturabileceğiniz için kişisel bir bağlantı oluşturur.

OTURMA GRUBU VE İÇ SEÇENEKLER

Ön: 40/20/40 bölünmüş tezgah koltuk

Arka kısım: 40/20/40 60/40 kıvrımlı ayrık sıra koltuk

İsteğe bağlı deri paketleriyle standart bez koltuklar

Halıya yükseltme seçeneği ile standart vinil iç kısım.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir