Kapat

Audi E-Tron Sportback Şık Elektrikli Crossover’a Dönüştürüldü

Audi bu yıl E-Tron Sportback konseptinin prodüksiyon versiyonuna sahip ve markanın elektrikli araçlar serisini genişletecek.

E-Tron Sportback’in görünümü mevcut geçitle başlar ve tasarımcılar araca daha şık bir siluet vermek için çatının arka kısmını şekillendirir. Bu, ikinci sıradaki insanlar için tavan boşluğunu sınırlar ve kargo odasını azaltır ancak dış tarafa daha akıcı bir şekil verir.

Sportback muhtemelen mevcut E-Tron ile mekanik olarak aynı olurdu. Önde ve arkada S modunda maksimum 402 beygir gücü (300 kilowatt) veya normal D modunda 355 hp (265 kW) üreten bir elektrik motoru sunardı. Mevcut model için yalnızca 204 kilometrelik EPA değer aralığı sağlayan 95 kilowatt saatlik bir pil grubu var. SUV saatte 60 mil hıza (saatte 96 kilometre) 5.7 saniyede ulaşabilir ve elektronik olarak sınırlı bir maksimum 124 mil (200 km / sa) hıza sahiptir.

Konsept formunda, E-Tron Sportback normal sürüş sırasında 430 hp (320 kW) veya Sport modundan 496 hp (370 kW) olarak üretmiştir. Söylentiler, Audi’nin geliştirilmekte olan daha güçlü bir elektrikli aktarma organına sahip olduğunu yönünde, bu nedenle daha güçlü varyantlar ileride karşımıza çıkabilir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »