Kapat

B2 Kamyonetinin Görünümünü İçeren Bollinger’e Yeni Bir Bakış

Fast Lane Kamyon bize bu yeni EV hakkında sulu detayları gösterir.

EV’lere ve ayrıca yolun dışına çıkacaksanız, muhtemelen final B1 ve B2’yi görmek için çok endişelisiniz . “Pajamas’ta Muz” un yeni bölümleri değil, Bollinger’in 2021’de teslim almayı planladığı araçlar . Eylül ayında, kamyonun ve toplama kamyonunun ilk bitmiş prototiplerini dört kapılı kılıkta göreceğiz, ancak Fast Lane Truck YouTube kanalı fabrikayı ziyaret etmeyi ve resmi incelemeden önce bize güzel detayları göstermeyi başardı.

Size , araçların muhtemelen sunacağı bazı özelleştirme seçeneklerini ve ayrıca inşaat sürecinde kamyoneti sunduk , ancak bu video ilk bakışta çok daha uzun bir açıklama sunuyor.

Bollinger B2 Prototipi Videoda Görünüyor - Bir Kısmında
B2 Bollinger

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir