Kapat

Bargersville Polisi ABD’nin İlk Tesla Model 3 Polis Arabası’nı Tanıtıyor

Polis, Tesla Model 3‘ü satın aldı; çünkü hızlı, sessiz ve bir benzin arabasına kıyasla tasarruf sağlıyor.

Bargersville Emniyet Müdürlüğü Indiana’da ilk polis teşkilatı haline gelmiştir. Bunun nedeni tesla araçlarının olması.

Satın almanın arkasındaki ana motivasyon, geleneksel bir Dodge Charger seçimine kıyasla birkaç yıl içinde beklenen tasarruf oldu.

Bargersville Polis Şefi Todd Bertram şöyle dedi:

“Arabalar için alışveriş yaparken baktığımız iki büyük şey açıkça maliyet ve performanstı. Çoğu zaman maliyet fiyat aralığında olan bir otomobil aldığınızda performanstan ödün verirsiniz. Tesla ile performans şu anda kullandığımız arabalardan daha iyi. Şaşırtıcı, pürüzsüz, güçlü, harika işler. ”

Elektrikli otomobillere geçişle birlikte Bargersville Emniyet Müdürlüğünün önümüzdeki birkaç yıldaki memur sayısını artırabileceği tahmin ediliyor.

Daily Journal, alış fiyatının Model 3 Standard Range Plus fiyatına karşılık gelen 41.945 $ olduğunu öğrendi. Dodge Charger 33.612 $ ‘a mal olacak ancak yıllık yakıt faturası Tesla için yaklaşık 1.674 dolar olan elektrikle karşılaştırıldığında yaklaşık 7.200 dolar.

Bildirildiğine göre Tesla ayrıca sigorta masrafları ve hatta lastik ve fren açısından da kazanıyor.

240 mil menzili, günde 80 ila 120 mil olan normal kullanımdan iki kat daha yüksektir, performansları sağlamdır ve birkaç yılda binlerce tasarruf edersiniz. Bu nedenle, seçim basittir.

İşte Todd Bertram’dan daha çok resim:

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir