Kapat

Bentley EXP 100 GT: Grand Touring’in Sıfır Emisyon Geleceği

Ultra lüks sıfır emisyon konsepti 10 Temmuz 2019’da açıklanacak

Bu yeni konsept sıfır emisyondur ancak bir BEV olacağına inandığımız ve umduğumuza rağmen, batarya elektrik mi yoksa hidrojen yakıt hücresi mi olduğunu henüz bilmiyoruz. 100 kWh’nin üzerindeki pil kapasitesi bir zorunluluktur.

“Gelecekteki Bentley markasının fiziksel bir düzenlemesi olan ve şirketin yüzüncü yılında yaratılan Bentley EXP 100 GT, mükemmel bir teknoloji ve işçilik karışımıyla olağanüstü insan deneyimlerine ilham verecek dönüştürücü bir sıfır emisyon konsept otomobildir.

Bentley EXP 100 GT aynı zamanda dış dünya hakkında daha fazla farkındalık yaratmak için tasarlanmış bir sürdürülebilirlik ve yenilik vitrinidir. Lüks el işçiliğinin yeni ölçütünü oluşturmak için malzemelerin el işçiliğini henüz görülmemiş bir düzeye çıkaran Bentley Motors tasarımcıları tarafından sorunsuz bir şekilde harmanlanmış büyüleyici bir malzeme dizisine sahip olacak.

Bentley’nin lüks hareketliliğin geleceği konusundaki vizyonu, sürüş heyecanından zevk almak veya özerk bir şekilde sürülmek olsun, sahibinin büyük tur deneyimini akıllıca ve sürdürülebilir bir şekilde artıracaktır. ”

Bentley markası Volkswagen Grubu’nun bir parçası olduğundan, tamamen elektrikli bir model sunmak için gereken tüm teknoloji el altında.

Tek eksik olan şey, üretim elektrikli otomobilini geliştirme ve tanıma kararıdır.

Bentley EXP 100 GT konsept tanıtım filmi

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir