Kapat

Bjørn Nyland, Almanya’daki Tesla Model 3 Performansını Yüksek Hızlara Vurdu

Tesla Model 3 akılda dayanıklılık ile inşa edilmiştir.

Pek çok insan Tesla araçlarını iz bırakma yetenekleri olmadığı için eleştirmeye devam ediyor, bunlar aile dostu araçlar olsa da. Buradaki argüman, çizgiden inanılmaz derecede hızlı olmaları ve sürtünme şeridindeki diğer spor arabaların çoğunun üstesinden gelebilmeleri olsa da, izlemeye hazır olmayan araçların olmadığıdır. Bunun nedeni, geçmişte birkaç kez, bir Tesla Model S veya Model X , batarya ısısı sorunları yaşamadan önce birden fazla yol turunu tamamlayamadı.

Model 3 yüksek hızlı sürüş görüntülerini bizimle birlikte olağan yorumlarla paylaşmak için Tesla sahibi ve EV uzmanı Bjørn Nyland’dan daha iyi kim var? Bu videoya göz atmanızı tavsiye ederiz

YouTube’daki Bjørn Nyland ile video açıklaması  :

Almanya’da Model 3 Performance yüksek hızlı sürüş

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − fifteen =