Kapat

BMW i3 Urban Suite Konsepti Küçük Bir Mobil ‘Butik’ Otel Odası Olacak

BMW, bu araçları Las Vegas’taki CES fuarına getiriyor.

Uluslararası fuarlardan en önemlisi olan CES fuarına birçok firma yoğun katılım gerçekleştirecek. Bu fuar için BMW‘de özel bir konsept hazırlıyor. İ3 Urban Suite adı verdiği bu araç butik bir otel odasını aratmayacak.

Kısacası i3 Urban Suite, iç mekanların çoğunu parlak mavi bir gölgeyle oluşturulmuş havalı bir koltuk ve ayak dayama yeri ile değiştirecek Koltuğun soluna küçük bir masa yerleştirdi ve hareket halindeyken bir film izlemek için tavan döşemesinden bir ekran aşağı doğru iniyor. Arka alan da kişisel bir “ses bölgesi” ne sahip,ancak BMW’nin bununla ne anlama geldiğinden tam olarak emin değiliz. Bununla birlikte şirketin bu konseptle hedefinin, lüks bir otel odasının aksine, “zaman geçirecek iyi hissetme faktörü ile davetkar bir alan yaratmak” olduğunu biliyoruz.

Sürücü paneli ve ön gövdede pek bir değişikli yok sadece i3 konseptinde ne varsa o yerleştirilmiş. BMW bu aracı müşterilere sunsa eminiz ki alıcı çok olacak.

Eğer Las Vegas’taki CES fuarına katılacaksanız bu BMW i3 modelini test etmeyi unutmayın.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir