Kapat

Bugün Tesla’nın 16 Yıllık Yıldönümü: Geriye Dönelim

Tesla’ya Mutlu Yıllar!

Evet, Tesla 1 Temmuz 2003 tarihinde San Carlos, Kaliforniya’da kuruldu. Kesinlikle 16 yıl olmuş gibi görünmüyor. Muhtemelen, 9 yıl sonra tam olarak kesinleşmediği için – 22 Haziran 2012 – Tesla Model S’nin ilk kez piyasaya sürülmesinin nedeni bu değildi.

Her neyse, 2003’ten beri ve hatta 2012’den beri çok şey oldu. Ve Tesla ile ilgili olarak, henüz gelmemiş olan çok şey var. Yeni bir otomobil üreticisi olmanın beklenen mücadelelerine rağmen Tesla “dağları hareket ettirebileceğini” kanıtladı.

YouTuber, video editörü ve ilan edilmiş hardcore Tesla hayranı Billy Crammer, Tesla’nın ilk 16 yılını kapsayan kısa, hızlı tempolu bir vurgu yapmak için zaman aldı. İzlemek ve paylaşmak kesinlikle eğlenceli ve gerçekten her şeyi perspektif içine sokuyor.

YouTube’da Billy Crammer ile video açıklaması :

Tesla’nın 16 Yılı

Tesla, 1 Temmuz 2019’da 16 yaşında. Tesla 16 yaşında. Bu şirketin başlamasından bu yana elde ettiği muhteşem şeyleri gösteren bir video.

Billy Crammer tarafından düzenlendi

Sizin için bir video oluşturmamı mı istiyorsunuz yoksa bu kanalda sponsor olmak mı istiyorsunuz? Lütfen burada bana ulaşın: https://www.billycrammer.com/contact

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 20 =