Kapat

Byton M-Byte Elektrikli SUV İlk Sürüş Videosu

2019 tarihli bir lansman programında kalıyor gibi görünüyor

Byton ile ilk görüşmemizden bu yana pazara ilk araçlarının M-Byte SUV‘ları olacağı ve Çin’in 2019’un sonlarında piyasaya sürüleceği söylendi. Araçlar yaz sonlarında 2020’nin başlarında, ABD’de ve sonra Avrupa’da mevcut olurdu.  

Diğer birkaç başlangıç ​​ürünü olan EV üreticisinin aksine, Byton öngörülen zaman çizelgelerine uyuyor gibi görünüyor ve birkaç ay içinde Çin’deki M-Byte lansmanını okuyor gibi görünüyor.

YouTube kanalından arkadaşımız Alex, E For Electric kısa süre önce de olsa bir M-Byte sürdü. Tam bir yol denemesi yapamadı, hatta iç mekanın üretim versiyonunu bile gösteremedi, ancak M-Byte hakkındaki düşüncelerini ve sürüş deneyimini bir araya getirdi.

BYTON M-BYTE İç Mekan

M-Byte‘ın 45.000 $ ‘lık bir taban fiyatı olması ve iki pil boyutu sunması bekleniyor; 71 kWh ve 95 kWh. 48 inçlik büyük “Paylaşılan Deneyim Ekranı”, M-Byte’ın gösterge panosunun genişliğini kapsıyor ve Byton’un iç mekanının merkezini oluşturuyor. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir