Kapat

BYTON M-Byte Test Sürüşü ve Teknik İnceleme

Bu aracın testini izlemek ve katılmak olağanüstü.

CES 2020 fuarında herkesin beklediği modellerden biri olan Byton M-Byte’ın ilk prototip modeli kullanıcıları teste çıkarmaya hazırdı. Bu nadir testin görüntüleri tarafımıza ulaştı.

Byton, yaklaşık 2 yıl önce K-Byte adlı aracı ile Çin pazarına girmiş ve burada olumlu tepkiler almıştı. Şimdi ise elektrikli modeli olan M-Byte ile kısa süre içerisinde müşterilere sunulacak.

CES 2020 fuarında bu aracın test görüntüleri elde edildi hatta kullanıcılar için oluşturulan bu test zamanında içine binip gezebilirdiniz. Byton bu araçtan toplamda 300.000 adet üretecek.

Test sırasında yüzey pürüzlü idi ve Byton süspansiyonları rahatlıkla test edildi. Viraj performansı ve çekiş performansı bu test sırasında incelenmeye fırsat tanımış oldu.

Şimdi sizlere bu test videosunun bir kısmını paylaşıyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir