Kapat

Carwow tarafından Kia Niro EV Test Sürüşü Yorum: Video

Kia Niro EV bugün mevcut olan en iyi Tesla elektrikli aracı değil mi?

Bir elektrikli araç satın almayı düşünüyorsanız, o zaman listenizde bulunan araçlar Kia Niro EV belki de Hyundai Kona Electric olmalı.

Bu araçların her ikisi de geniş bir ürün yelpazesi sunarken, Niro EV daha büyük. Evet, büyüklüğü nedeniyle şarj başına daha az mil harcar ancak birçok alıcı için iç tasarım menzilde olduğundan daha önemlidir. Niro EV ile Hyundai kıyaslamasını tam olarak bu videoda bulabilirsiniz.

YouTube’da Carwow aracılığıyla video açıklaması :

Bu tamamen yeni Kia e-Niro!

Jaguar I-Pace gibi rakiplere kıyasla şaşırtıcı derecede ucuz bir fiyat etiketi ile gelen tamamen elektrikli bir SUV! Fakat böyle düşük bir başlangıç ​​fiyatı ile Kia, e-Niro’yla bazı köşelerini kesti mi, yoksa bu EV SUV paranızın karşılığını veriyor mu?

E-Niro’nun 2019 için sahip olması gereken elektrikli SUV olup olmadığını öğrenmek için en son incelemesinde Mat’a katılın!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir