Kapat

C&D, Kia Niro EV’nin Muhteşem Bir Araç Olduğunu Söyledi

Kia Niro EV önemli paket yelpazesini ve özelliklerini barındırıyor, ancak insanlar bir tane alabilir mi?

Kia Niro EV birçok kullanıcı tarafından test edildi. Aynı zamanda Car and Driver da bir değerlendirmede bulundu. Kia Niro EV 37.000 – 38.000 $ civarında olması ile kullanıcıları cezbediyor. Uygun fiyatlı olması ile satışların artması doğru orantılı olarak değişiyor.

kia niro ev ile ilgili görsel sonucu

C&D , Kia’nın sadece 12 eyalette satmayı planlamasına rağmen, bu arabanın tipik bir uygunluk EA’sı olarak görülmemesi gerektiğini belirtti. Bazıları kesinlikle bir elektrikli otomobilin kullanılabilirliğinin olmamasının otomatik olarak onu bir otomobil olarak tanımladığını iddia edecektir. Bununla birlikte, C&D bu aracın beklenenden daha fazlasını sunduğunu belirtmektedir.

kia niro ev ile ilgili görsel sonucu

Standart ekipman açısından, Niro EV harikulade. Apple CarPlay ve Android Auto ile 7 inçlik bir dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi, gelişmiş sürücü destek teknolojileri ve 100 kW DC hızlı şarj etme kabiliyeti sahip aynı zamanda; deri ön koltukların, ısıtılmış ve soğutulmuş ön koltukların, 8 inçlik bir dokunmatik ekranın, sunroof’un ve yüksek kaliteli bir Harman Kardon ses sisteminin keyfini çıkaracaksınız.

kia niro ev ile ilgili görsel sonucu

Yukarıda bahsedilen özelliklerden dolayı Kia Niro EV, C&D tarafından kullanılabilir bir araç olarak nitelendirilmektedir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + twenty =