Kapat

Chevrolet Bolt EUV Casus Görüntüleri Sızdı

Chevrolet Bolt EUV daha büyük bir Chevrolet Bolt EV olacak ancak satışlar da daha büyük olacak mı?

Kamuya açık yollarda testler yapılırken kamuflaj içinde gözlenen Chevrolet Bolt EUV türevinin ilk videosu. Kısa kayıt, GM Authority’ye bağlantı veren Motrolix kanalı tarafından sağlandı.

Şu ana kadar bildiklerimize göre, Bolt EUV (muhtemelen Elektrikli Hizmet Aracı için kısa) Chevrolet Bolt EV’den daha büyük olacaktır. Bir crossover türü araba bekliyoruz – mevcut pazarda crossover / SUV tipi araçlara doğru daha fazla hareket eden akıllıca bir eklenti.

GM’in yeni BEV’sinin gelecekte daha büyük modeller için bile kullanılabilecek değiştirilmiş ve yükseltilmiş bir Bolt platformu kullanması bekleniyor.

Bu Bolt EUV orijinal Cıvatadan daha yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip mi? Yapacağını düşünme eğilimindeyiz. Hızlı şarjın da hızlı olmasına ne dersiniz (mevcut Bolt yaklaşık 50 kW’da çıkıyor)? Kesin olarak bilmiyor olsak da, bunun da bugünün EV’lerinde daha yaygın olan özelliklere çarpacağını varsayabiliriz.

Videodaki Bolt EUV’ye bir göz atın ve yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir