Kapat

Chevrolet Menlo Electric Crossover Açıklandı

Yeni EV geçişi resmi olarak Eylül ayındaki Chengdu Otomobil Fuarı’nda sunulacak.

Chevrolet Bolt SUV hala geliştirilme aşamasındadır şu anda, ama bu oyun oynayacak başka elektrikli geçitlere sahip olmaktan GM’yi alı koyamaz. En azından Çin’de.

*** GÜNCELLEME: GM, otomobil üreticisinin bu sürümle ilgili olarak veya Menlo EV ile bağlantılı olarak Bolt EUV’yi veya başka bir EUV’yi açıklamadığını söyledi.

Bolt EUV, Amerikan müşterileri için henüz ortaya çıkmamış olsa da, belki de Chevrolet Menlo’nun bu resmi görüntüleri ile nasıl olacağı konusunda iyi bir fikrimiz olabilir.

Yeni elektrik geçişi, Sanayi ve Enformasyon Teknolojileri Bakanlığına gönderilen resimler sayesinde resmi sunumunun önünde ortaya çıktı, GM’deki Çin’deki yetkililere vermesi gereken bir açıklama bilgisinin bir parçası.

Chevrolet Buick Velite 6, Menlo'nun Dışında EV Crossover Yarattı

Chevrolet Menlo 183 inç (4.65 m) uzunluğunda, 71.7 inç (1.82 m) genişliğinde, 60.6 inç (1.54 m) yüksekliğinde ve 104.7 inç (2.66 m) dingil açıklığına sahiptir. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir