Kapat

Chevy Bolt EV için Kiralama Seçenekleri

Bilindiği üzere Bolt EV dünya çapında önemli bir satış rakamına sahip ancak yüksek satış fiyatları ile kullanıcıların bu araçlardan vazgeçmesi çok doğal. Bu durumun önüne geçmek için kiralama alternatifleri yaygınlaştırılmaya çalışılıyor.

Federal vergi indirimlerinin 3.750 dolara düşmesi sonucu olarak otomobil üreticisi belirli alanlarda kiralama teşvikleriyle ilerliyor.

CarsDirect’e göre , 2 Nisan’dan itibaren Chevrolet, batı kıyısındaki (California ve Oregon) alıcılar için 3.000 $ ‘lık bir kiralama promosyonu başlattı. Daha önce, üretici tarafından desteklenen kira indirimleri 3.750 dolar civarındaydı. Bu aydan itibaren, bu teşvikler 6.750 dolara kadar çıkıyor. Ayrıca, 500 dolarlık rakip indirimi (GM olmayan bir kiralamadan gelenler için) hala uygulanmaktadır. Bu, toplam indirimlerin7.250 Dolara kadar çıkabileceğii anlamına geliyor. Mevcut otomobil üreticisi promosyonları 30 Nisan’a kadar geçerlidir.

Eğer bu batı sahillerinde Chevy Bolt kiralıyorsanız bunların hepsi söylendiği şekilde, vergi ve harçlardan önce aylık 210 $ ‘lık etkili bir maliyetten tasarruf edebilirsiniz,  Üstelik, 2500 dolarlık Temiz Araç İadesi gibi indirimler, durumu daha da çekici hale getiriyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 5 =