Kapat

Citroen’in Yeni Elektrikli Sloganı “Hepinizden İlham Alıyoruz” Oldu

Citroen, elektrikli arabalarını kullanıcılar için daha elverişli ve erişilebilir hale getirmeye çalışıyor.

Birçok firma elektrikli otomobil sektörü için logolarını değiştirme kararı aldı. İlk olrak Peugeot ile başlayan bu logo değiştirme faaliyeti Citroen ile devam ediyor. Citroen, logo ile birlikte elektrikli araç sektörü için yeni bir slogan buldu. “Hepinizden ilham alıyoruz” sloganı ile bu sektörü canlandırmayı hedefliyor.

PSA Grubunun bir parçası olan Fransız şirket, elektrikli sektöre Citroën C5 Aircross SUV Hibrit ile giriş yapacak. 2020 yılında ise toplamda beş adet hibrit otomobil tanıtımı yapacak.

Bir sonraki Citroen elektrikli otomobil tanıtımının 27 Şubat 2020 tarihinde yapılması bekleniyor. Brüksel otomotiv fuarında ise firma, kullanıcılara bazı ipuçları vermişti. Şimdi Brüksel fuarından videoları sizlere sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir