Kapat

Cupra, Tam Elektrik Konseptinin İç Dizaynını Sunuyor

Cupra Concept‘in iç mekanı elektrifikasyona sportif bir yaklaşıma işaret ediyor.

Cupra, Frankfurt Motor Show’da ilk gösterim için planlanan tamamen elektrikli yol araç konsepti, iç dizayn görüntülerini paylaşıyor

Cupra Concept, elektrifikasyon ve performansın yanı sıra dört kapılı bir geçit, SUV ve spor kupası özelliklerini bir araya getirme sözü veriyor.

“ CUPRA Concept, markanın ilk tamamen elektrikli yol aracı, amaçlı bir tasarımda gerçek bir kişisel performans duygusu yaratıyor ve kişisel hareketliliğin geleceğinin ne olacağına dair cesur bir ifade yaratıyor.

Konsept otomobilin heykel dış çizgileri iç kısmında yansıtılıyor. Materyal ve teknolojik kavramları açıklık ve odakla birleştiren ve sürücü yönelimi ile yolcu konforu arasında mükemmel dengeyi sağlayan bir kabin oluşturmak için odaklanan bir alan sunuyor.

Konseptin iç tasarımı, yüksek kaliteli, hafif bir kabin sağlamak için zıt renkler, yapısal karbon ve teknolojiye ve tasarıma dinamik yaklaşımlar uygular.

Dengenin bir iç kısmı; sürücü ve yolcular arasındaki denge ve performans ile pratiklik arasındaki dengeye odaklanmıştır. CUPRA Konsepti, bir CUPRA’nın neler sunabileceği hakkında yeni fikirleri beraberinde getiriyor.

Cupra tamamen elektrikli konsept otomobil
CUPRA KAVRAMI

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir