Kapat

Drako GTE Elektrikli vs Tesla Model S Hız Yarışı: Video

Drako GTE artık Tesla Model S’e meydan okuyor.

Elektrikli otomobil sektöründe her firmanın kendisine rakip aldığı firma Tesla olmuştur. Birçok otomobil üreticisi Tesla’yı mağlup etmek için kolları sıvar ve otomobil üretir.

Şimdiki videomuzda Drako GTE EV ile Tesla Model S kapışmasını yayınlayacağız. Drako içten yanmalı araçları ile üstün performansa sahip bir marka. Aynı performansı elektrikli otomobilleri ile de bulmak istiyor.

Drako’nun üretim tarihi, performans özellikleri ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok ancak Tesla Model S hakkında herşey var. Böyle bir bilinmezde yarış sonu ne olacak ? Merakınızı gidermek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir