Kapat

Dünyanın En Hızlı Teslasında Yolculuğa Çıkın

Küfür sizin için bir sorun mu o zaman izlemeyin.

Akıllara durgunluk veren hızlanma ve Tesla araçlarının büyük bir hayranıysanız, bir Model S’de gezintiye çıkmaktan heyecanlanacaksınız . Ve sadece herhangi bir Model S değil, “dünyanın en hızlısı”. Son zamanlarda Christian McMaster için de geçerliydi. Şanslıyız ki, sadece hayalini süren bir filmi çekmekle kalmadı, aynı zamanda bağlam eklemek ve hikayeyi geliştirmek için deneyimi daha uzun bir klibe yerleştirdi.

Video açıklaması:

1320Video için günlük videolar çekmek üzere 2019 Haftası’na katıldım. Bütün hafta yüzümü çekiyor ve düzenliyordum ve bu videoyu size ulaştırmak için kendi çekimlerimin bir kısmına uymayı başardım! George’un Tesla’sına biniyorum (hafta boyunca). Tesla’nın en hızlı çeyrek mil geçişi için dünya rekorunu kırdı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − one =