Kapat

Electric Pickman, Gördüğünüz En Sevimli Küçük Pikaptır

Sıfır emisyonla şehir teslimatları ve bazı çiftlik işleri için mükemmel.

Elektrikli pikap kamyonları bugünlerde iyi bir şey haline geliyor ancak hiçbir şey Çin’in Pickman elektrikli elektrikli pikap kamyonunun zekasıyla karşılaştırılamaz. Daha da iyisi, sadece 5.700 dolarlık bir fiyat etiketi var.

Bu şirin iki kişilik hizmet aracı, Kaiyun Motors’un bir ürünüdür. Bize gönderilen teknik tablolara göre, Pickman 1.000 kilograma (2.205 pound) kadar gerçek bir yükleme kapasitesine sahip olsa da, nominal yükleme kapasitesi sadece 600 kilograma (1.323 pound) kadar. Tek kabinin arkasındaki yatak, yanlarını ve yükleme kapağını düşürerek her yönden kolay kargo yüklemesi sağlar. Ayrıca, bu tamamen elektrikli bir araç olduğundan, davlumbaz 64 Litreye kadar kapasiteye sahip bir depolama birimidir.

Tüm bu ağırlığı çekmek, merkezi olarak takılmış 100Ah bir bataryayla çalışan arka tekerlekleri iten bir AC senkron motorudur. Yine, teknik özelliklere göre, Pickman tek bir şarjla 110 kilometreye (68 mil) ulaşabiliyor ve bu da tam kapasiteyi elde etmek için 8 ila 10 saat sürüyor.

Bununla birlikte, motorun güç çıkışı, maksimum 40 km / saat (saatte 25 mil) hızıyla sadece 3 kW’tır (4 hp). Açıklanan bir tork rakamı yok ancak broşürde “araç için yeterli gücü sağlayacak şekilde büyük tork motoru ve arkadan çekiş sistemi” yazıyor.

Bununla birlikte, Pickman’a mahalle aracı, golf arabası veya çiftlik / çiftlikte çalışan bir at arabası gibi davranabilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir