Kapat

Elektrik vs Dizel: Tesla Model 3 BMW 320d’ye Karşı

Dizel eşleşmesine karşı ilginç bir elektrik.

Tesla Model 3‘ü satın alan birçok kişi Toyota Prius, Honda Civic ve Nissan LEAF ve hatta Chevy Volt gibi otomobillerden geliyor olsa da , birçoğunun aynı zamanda eski veya eski BMW 3 Serisi sahiplerinin olduğu kanıtlandı.

Tüm bunlar Model 3, ikonik, lüks kompakt spor otomobilleri ile rekabet etmek üzere tasarlandığından beri çok mantıklı geliyor. Aslında, satış rakamları, giriş seviyesindeki Tesla sedan’ın bu tür araçlardan bol miktarda pazar payı çaldığını gösteriyor.

Şimdi sizi 187 beygir gücüne sahip BMW 3.20d ile 235 beygir gücüne sahip Tesla Model 3’ün kapışmasını Auto Express üzerinden inceleyebilirsiniz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + fourteen =