Kapat

Ford Mustang-Inspired Bu Yıl Gelecek

Gelecekteki üretim bataryaları araç önizleme yapacaktır.

Güncelleme: Bu makale şimdi Ford’dan bir açıklama içeriyor.

Ford’un Mustang-Inspired stiline sahip özel bir elektrikli araç üzerinde çalıştığı bir sır değil ve şimdi Autocar da yıl sonuna kadar araç görüntülerini çıkacağını bildirdi.

Ford’un elektrikli araç iletişim yöneticisi Emma Bergg bir e-postada, şirketin gelecekteki ürünleri ile ilgili spekülasyonlar hakkında yorum yapmadığını söylese de, rivayet konsept otomobilin markanın gelecek üretim elektrikli aracının temel tasarımını göstermesini bekliyoruz. Yukarıda gösterildiği gibi, bu model Mustang’ın stil kitabından ağır bir şekilde ödünç alacaktır.

Batarya-elektrik geçişinin en büyük paketin şarjlar arasında 370 milden daha fazla bir menzili sağlayan iki batarya paketi seçeneği sunacağı bildiriliyor. Modelin düz çizgi performansının spor otomobillerinden ilham alan görünümleriyle de eşleşeceğini tahmin ediyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 16 =