Kapat

Ford Mustang-Inspired Electric SUV Yeni Render Çalışması Yayınlandı

17 Kasım’da ilk tanıtım yapılacak.

Ford Mustang yeni elektrikli kasası ile birlikte kısa süre içerisinde kullanıcılara tanıtılacak ancak bu süre içerisinde birçok render çalışması yapıldı. Bu render çalışması biraz daha gerçeğe yakın gibi görünüyor.

Mach E Forum‘dan bazı arkadaşlar şu ana kadar gerçeğe en yakın Mustang çalışmasını yaptı. Aracın önden tasarımı incelendiğinde yere yakın ve arka tarafının ön tarafından biraz daha yüksek olduğunu görebiliyorsunuz.

Mach E Forum, “Kamuflajın altında açığa çıkan Mustang’ın dış stilini ödünç alan (ilham alan) ancak çalmayan (kopyalayan) yakışıklı ve sportif görünümlü bir çapraz hatchback” diyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir