Kapat

Ford Mustang-Inspired Elektrikli SUV Buna Benzer Bir Şekilde Olabilir

Bu yakışıklı render, geleceğe ayna tutabilir.

Birkaç gün önce, casus fotoğrafçılar Ford’un yaklaşan Mustang Inspired elektrikli crossover SUV’u farklı bir render ile yakaladılar. Maalesef, kamuflaj son tasarım ipuçlarının çoğunu tamamladı. Eğimli çatı, kaslı-araba benzeri ön farlar ve en sert duruş gibi yalnızca birkaç özellik göze çarpıyordu. 

Fakat nasıl göründüğünü hayal etmek için Kasım ayına kadar ( Ford SUV’un önizlemesini yaparken) beklememiz gerekmez. Bu ilk bakış için Internet sanatçılarına teşekkür eder, özellikle Ford’un yaklaşmakta olan Mustang esintili elektrikli SUV’sunu photoshop aracılığıyla görselleştirmeye hız veren grafik tasarımcı Luca Serafini’e tebriklerimizi sunarız.

Bu yalnız görüntü şimdiye kadar gördüğümüz en iyi görüntülerden biri olabilir. Konsept, birçok modern geçit töreninde olduğu gibi, gerçek bir SUV’dan biraz daha fazla kaplaması olan sıcak, yüksek hızlı bir hatchback gibi gözüküyor. 

Luca, “[Konsept] Mustang Bullit’in unsurlarını kullanıyor ancak birleştirilmiş ve Cayenne Coupè ambalajına uyarlanmış. Hepsi biraz ölçeklendi,” diyor. “Küçük tekerleklere sahip şişirilmiş bir gövdeden ziyade büyük bir hatchback yönünde giden sportif bir SUV için farklı ambalajlara sahip olabileceğimiz fikrini sunmaya çalıştım” dedi.

Bu kavram herhangi bir gösterge ise nihai ürün en azından iyi görünecek – sadece zamanın aynı performansı gösterdiğini söyleyecektir. Ford, 22 Kasım’da kapılarını açan Los Angeles Auto Show’da final ürününü önizlemeye hazırlanıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir