Kapat

Ford Mustang Mach-E İndirimli Fiyatları ile Alım için Uygun

Ford yeni indirimler uygulayacak.

Henüz kullanıcılara sunulmamış olan Ford Mustang Mach-E için ford tarafından yapılan açıklamaya göre indirim paketlerinden müşterilere faydalanacak. Burada ne kadar tasarruf edebileceğinizi anlatacağız.

Ford gibi büyük firmalar genelde çalışanlar, aile üyeleri, tedarikçiler vb.İçin indirimli fiyatlar uygular. Bu bir sır değil, her üretici bunu yapar. Ford yeni modeli için de bu indirimleri uygulayacağını açıkladı.

Aşağıdaki planlar dahilinde indirimler uygulanacak;

  • A-Plan (Ford Çalışanları): MSRP’nin % 4 altında artı 275 $ idari ücret ve % 0.25 reklam ücreti
  • Z-Planı (Ford Emeklileri): A-Planı ile aynı
  • D-Plan (Bayi Çalışanları): A-Plan artı 100 $
  • X-Plan (Ford Partners, Friends & Neighbors): MSRP’nin % 2 altında artı 275 $ idari ücret

Sonuç olarak % 4 indirim uygulandıktan sonra Mach-E’nin fiyatı ne olacak? Cars Direct, örnek olarak 45.000 $ ‘lık bir Mach-E kullanıyor ve indirime uyguladıktan ve denkleme ücret ekledikten sonra fiyatın 43.588 $’ a düştüğü sonucuna varıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir