Kapat

Ford Mustang Mach-E Lansmandan Önce Dünyaya Duyuruldu

Ford firması yeni lüks elektrikli otomobili Ford Mustang Mach E için Pazar günü bir etkinlik düzenleyecek ve aracın lansmanını yapacaktı ancak Mach E Forumda bir haber ile karşılaştık. Lansman yapılmadan araç ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı.

İlk önce neler biliyoruz ona bakalım. İlk olarak farklı kasaların olacağını ve farklı fiyatlardan satılacağını biliyoruz. Giriş segmenti 43,895 $‘dan başlayan fiyatlar ile satılacak. Orta trim seviyesi 59.900 $ ve üst trim seviyesi “GT” olacak, bu da 60,500 $ ‘dan başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılacak.

Mach E, 2020 yılı itibari ile kullanıcılara sunulacağından batarya paketinin çeşitliliği açısından da biraz zaman mevcut. Yani firma bu aracı farklı fiyatlar ve farklı batarya kapasitesi ile satışa çıkaracak. Üst paketinin 482 km menzile sahip olması bekleniyor.

Ayrıca aşağıdaki gibi ayrıntılı bilgilere sahibiz ve göz atmanızı öneririz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 2 =