Kapat

Ford Mustang Mach E Ön Sipariş Fiyatı 43,895 $ Olarak Belirlendi

Teslimatlar gelecek yıl geç başlayacak.

Ford Mustang Mach E elektrikli otomobil kısa süre önce tanıtıldı ve beklenen ilgiyi de gördü. Firma ilk etapta 2021 yılında üretilecek olan bu otomobili için ön sipariş toplama sürecine girdi. Bu ön siparişler eminiz ki kısıtlı sayıda tutulacaktır.

Sınırlı First Edition modeli için firma ön sipariş fiyatını 59,900 ABD Doları olarak belirledi. Ön siparişte ise 500 Dolarlık bir depozito yatırmanız gerekecek. Mustang Mach-E First Edition, kırmızı fren kaliperleri, metal kapaklı spor pedallar, ‘First Edition’ işaretli plakaları ve koltuklar için kontrast dikişler gibi özelliklerle hoş bir şekilde geliyor. İsteğe bağlı olarak genişletilmiş opsiyonel akü ve dört tekerlekten çekiş ile elde edilebilir, bu da şarjlar arasında yaklaşık 435 kilometre menzili sizlere sağlamaktadır.

Premium model ise daha pahalı olarak sunulacak. Panoramik cam tavan, ısıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı direksiyon, çevre görüş kamerası ve daha fazlası gibi kitlerle iyi bir şekilde donatılmış durumda. En ucuz Mach-E Premium, 255 beygir gücü (190 kilowatt) ve hedeflenen 370 kilometre menzile sahip bir Crossover olarak arkadan çekişli ve standart akü paketine sahip. Dört tekerlekten çekiş özelliği fiyatında 2700 dolarlık bir oynamaya neden olacak ve menzilinde de azalma sağlayacak.

Daha büyük batarya paketini seçmek isterseniz 483 kilometre menzili hedef alan ve 282 hp (210 kW) gce sahip olan paket için 5000 dolar fazla ödemek zorunda kalacaksınız.

Mustang Mach-E Select ise bu segmentin en uygun modeli olacak. Kullanıcılara 43.895 $ fiyat etiketi ile sunulacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + fifteen =